Jesteś tutaj: Start Stypendia Marszałka dla uczniów ZSP w Sierakowicach przyznane

Stypendia Marszałka dla uczniów ZSP w Sierakowicach przyznane

Share

W poniedziałek, 18 grudnia, w Filharmonii Bałtyckiej na Ołowiance odbyła się gala wręczenia Stypendiów Marszałka Województwa Pomorskiego. Po raz drugi w historii tego rodzaju nagrody otrzymali uczniowie szkół o profilach zawodowych.

Finansowane ze środków Unii Europejskiej stypendia w wysokości 250 złotych miesięcznie na rok szkolny 2017/2018 odebrało w sumie 408 uczniów szczególnie uzdolnionych w kategorii przedmiotów zawodowych.

Trzeba przyznać, że uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Sierakowicach stanowili najliczniejszą grupę reprezentującą szkoły powiatu kartuskiego. Niektórzy z nich odebrali te wyróżnienia po raz drugi.

Stypendia wręczał w imieniu marszałka województwa pomorskiego pan wicemarszałek Krzysztof Trawicki, dyrektor Departamentu Edukacji i Sportu pan Adam Krawiec oraz dyrektor Wydziału Edukacji w Kartuzach pani Jolanta Tersa.

 Lista nagrodzonych uczniów:

 1. Karolina Cyman
 2. Agnieszka Lis
 3. Magdalena Cichosz
 4. Agata Reclaf
 5. Alicja Kotłowska
 6. Maciej Lis
 7. Monika Mondzińska
 8. Weronika Labuda
 9. Michalina Lis
 10.  Marzena Hinca
 11.  Katarzyna Cirocka
 12.  Kamila Markowska
 13.  Patrycja Rejmak
 14.  Martyna Pobłocka
 15.  Ewelina Ruszkowska
 16.  Anna Gawin
 17.  Ewelina Cichosz
 18.  Klaudia Głodowska
 19.  Patrycja Krefta
 20.  Daria Ciszkowska

GRATULACJE!!!                                

                                                           Artur Hewelt

imageimageimageimageimageimageimageimage

Newsletter

Chcesz być informowany na bieżąco o wydarzeniach w naszej szkole ? Zapisz się do newslettera

Kontakt

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych
ul. Dworcowa 3
83-340 Sierakowice

 • T: 58 6816270

Znajdź nas

Bądź zawsze na bieżąco. Dołącz do nas w sieciach społecznościowych...

Dziennik elektroniczny

Informacje dla rodziców i uczniówJesteś tutaj: Start Stypendia Marszałka dla uczniów ZSP w Sierakowicach przyznane