Jesteś tutaj: Start Sukces naszych uczennic - II miejsce w powiatowym konkursie „Autoprezentacja”

Sukces naszych uczennic - II miejsce w powiatowym konkursie „Autoprezentacja”

Share

W piątek, 15 grudnia, nasze uczennice: Kamila Markowska z IV TŻ oraz Agnieszka Wenta z III LO wzięły udział w powiatowym konkursie „Autoprezentacja”, zorganizowanym przez Zespół Szkół Ogólnokształcących w Kartuzach.

Uczniowie z sześciu szkół ponadgimnazjalnych powiatu kartuskiego przekonali się jak wygląda prawdziwa rozmowa kwalifikacyjna! Podczas rywalizacji, uczestnicy prezentowali siebie jako najlepszych kandydatów na wybrane wcześniej stanowiska pracy. Uczniowie wczuli się w rolę kandydata – potencjalnego pracownika, przedstawili komisji dokumenty aplikacyjne (CV i list motywacyjny) po czym, przed komisją złożoną ze specjalistów z zakresu rekrutacji w symulowanej rozmowie kwalifikacyjnej, argumentowali swoje kandydatury. 

Po wystąpieniu uczniowie otrzymali informację zwrotną od członków komisji, dotyczącą mocnych i słabych stron autoprezentacji.

Trzeba przyznać, że uczennice z ZSP w Sierakowicach godnie reprezentowały naszą szkołę. Kamila Markowska z klasy IV TŻ zdobyła II miejsce, zaś Agnieszka Wenta otrzymała wyróżnienie.

Serdecznie gratulujemy!

Doradca zawodowy;

 Aleksandra Labuda

imageimageimageimageimage

Newsletter

Chcesz być informowany na bieżąco o wydarzeniach w naszej szkole ? Zapisz się do newslettera

Kontakt

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych
ul. Dworcowa 3
83-340 Sierakowice

  • T: 58 6816270

Znajdź nas

Bądź zawsze na bieżąco. Dołącz do nas w sieciach społecznościowych...

Dziennik elektroniczny

Informacje dla rodziców i uczniów



Jesteś tutaj: Start Sukces naszych uczennic - II miejsce w powiatowym konkursie „Autoprezentacja”