Jesteś tutaj: Start Zarządzanie sobą w czasie – jak robić to skutecznie?

Zarządzanie sobą w czasie – jak robić to skutecznie?

Share

Taki temat miały warsztaty, w których 9 stycznia 2018 r. wzięli udział uczniowie klas maturalnych. Były one kolejną edycją zajęć realizowanych od kilku lat we współpracy z Uniwersytetem SWPS w Sopocie. Przeprowadziła je studentka IV roku tej uczelni pani Katarzyna Aszyk w ramach  Strefy Młodzieży – programu skierowanego do uczniów szkół ponadgimnazjalnych.

Zajęcia miały na celu zwiększenie umiejętności planowania codziennych 1440 minut tak, aby jak najlepiej je zagospodarować. Młodzież zapoznała się z technikami zarządzania sobą w czasie, dzięki czemu zyskała wiedzę o sposobach planowania zajęć i motywowania siebie na co dzień. Ta wiedza z pewnością się przyda, zarówno w ostatnich miesiącach szkolnej nauki, jak i w przyszłości.

                                                                                                   Mariola Kałduńska – pedagog szkolny

imageimageimageimageimage

 

Newsletter

Chcesz być informowany na bieżąco o wydarzeniach w naszej szkole ? Zapisz się do newslettera

Kontakt

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych
ul. Dworcowa 3
83-340 Sierakowice

  • T: 58 6816270

Znajdź nas

Bądź zawsze na bieżąco. Dołącz do nas w sieciach społecznościowych...

Dziennik elektroniczny

Informacje dla rodziców i uczniówJesteś tutaj: Start Zarządzanie sobą w czasie – jak robić to skutecznie?