Jesteś tutaj: Start Dzień Otwarty w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Sierakowicach

Dzień Otwarty w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Sierakowicach

Share

Pierwszy dzień wiosny, nawet jeśli w zimowej aurze, zachęca do zmian i poszukiwania nowych wyzwań. Dlatego tradycyjnie jest naszym Dniem Otwartym, w którym przedstawiamy się gimnazjalistom - ofertę edukacyjną, osiągnięcia, zasoby i możliwości szkoły. Otwieramy przed nimi drzwi klas i pracowni, by mogli jak najlepiej nas poznać. Tradycyjnie zorganizowaliśmy Dzień Otwarty wspólnie z Branżową Szkołą I stopnia.

Naszych gości, gimnazjalistów i ich opiekunów, witali w szkolnym holu dyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych pan Grzegorz Machola i dyrektor Branżowej Szkoły I stopnia pani Krystyna Formela. W „salonie recepcyjnym” opiekę nad młodzieżą przejmowali nasi uczniowie. W ośmioosobowych grupach gimnazjaliści wyruszali na trasę po szkole.

Kolejne przystanki podczas wędrówki pozwalały gościom na obejrzenie pracowni i stawiały przed nimi zadania tematycznie związane z odwiedzanymi miejscami. Ich wykonanie pozwalało na ułożenie finalnego hasła: „Tylko w Sierakowicach ekonomista skalkuluje, agrobiznesmen wyprodukuje, żywieniowiec ugotuje, licealista sfotografuje, Branżówka naprawi, co się zepsuje!”. Zespoły, które poradziły sobie z nim w najkrótszym czasie, zostaną przez nas nagrodzone :)

Atrakcji było wiele. Sala gimnastyczna mieściła stanowiska prezentujące nasze dokonania – sportowe i rekreacyjne, dziennikarskie i fotograficzne. Szkoła Branżowa prowadziła też stanowisko fryzjerskie.

W Dniu Otwartym skorzystali z naszego zaproszenia uczniowie gimnazjów z Sierakowic, Mściszewic, Gowidlina, Sulęczyna, Bukowiny, Kamienicy Królewskiej, Miechucina i Tuchlina.

Bardzo dziękujemy wszystkim gimnazjalistom i ich opiekunom za odwiedzenie nas podczas tego dnia.

Serdecznie zapraszamy gimnazjalistów do naszej szkoły! 

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

 

Newsletter

Chcesz być informowany na bieżąco o wydarzeniach w naszej szkole ? Zapisz się do newslettera

Kontakt

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych
ul. Dworcowa 3
83-340 Sierakowice

  • T: 58 6816270

Znajdź nas

Bądź zawsze na bieżąco. Dołącz do nas w sieciach społecznościowych...

Dziennik elektroniczny

Informacje dla rodziców i uczniówJesteś tutaj: Start Dzień Otwarty w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Sierakowicach