Jesteś tutaj: Start Szkoła Promująca Zdrowie – szkolenie dla rodziców

Szkoła Promująca Zdrowie – szkolenie dla rodziców

Share

Podczas spotkania z rodzicami, 4 kwietnia 2018 roku, pani psycholog Aleksandra Hinca, pracująca w Zespole Poradnictwa Specjalistycznego i do Spraw Asysty Rodzinnej w GOPS w Sierakowicach, omówiła wpływ atmosfery rodzinnego domu na rozwój młodzieży, jej wychowanie i efekty w nauce.

Pani psycholog bardzo mocno zaakcentowała znaczenie współdziałania rodziców i szkoły w kształtowaniu młodych ludzi. Szczególnie podkreśliła istotę zainteresowania rodziców sprawami ich dzieci, poświęcania im uwagi i czasu, kształtowania postaw nie tylko poprzez przekaz słowny, ale przede wszystkim przez dawanie osobistego wzoru.

Spotkanie ze specjalistą na temat: „Atmosfera rodzinnego domu i jej wpływ na kształtowanie odpowiednich warunków do rozwoju dziecka” zostało przeprowadzone w ramach działań zaplanowanych w koncepcji programu Szkoły Promującej Zdrowie, w standardzie „Klimat szkoły sprzyja zdrowiu i dobremu samopoczuciu”.

Zespół ds. Szkoły Promującej Zdrowie

imageimageimage

Newsletter

Chcesz być informowany na bieżąco o wydarzeniach w naszej szkole ? Zapisz się do newslettera

Kontakt

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych
ul. Dworcowa 3
83-340 Sierakowice

  • T: 58 6816270

Znajdź nas

Bądź zawsze na bieżąco. Dołącz do nas w sieciach społecznościowych...

Dziennik elektroniczny

Informacje dla rodziców i uczniówJesteś tutaj: Start Szkoła Promująca Zdrowie – szkolenie dla rodziców