Jesteś tutaj: Start Sukces uczennic w IV Wojewódzkim Konkursie Nakrywania Stołów

Sukces uczennic w IV Wojewódzkim Konkursie Nakrywania Stołów

Share

Dnia 18 kwietnia 2018 roku uczennice klasy IVTŻ/TA: Weronika Labuda, Agata Reclaf, Kamila Markowska i Marzena Hinca wzięły udział w IV Wojewódzkim Konkursie Nakrywania Stołów „Stół porą roku malowany”, który odbył się w Zespole Szkół Hotelarsko-Gastronomicznych w Gdyni.

W zmaganiach wzięło udział 24 uczniów ze szkół województwa pomorskiego. Każdy zespół, składający się z dwóch uczestników, miał za zadanie przygotować nakrycie stołu oraz kartę menu powiązaną z wiosną, latem, jesienią lub zimą. Jury, składające się z przedstawicieli trójmiejskich hoteli, oceniło efekty zmagań uczestników. Nasze uczennice nie tylko pięknie się zaprezentowały, ale również otrzymały nagrody. Weronika Labuda i Agata Reclaf zdobyły zaszczytne II miejsce. Natomiast Kamila Markowska i Marzena Hinca zostały nagrodzone przez Hotel Hilton z Gdańska. Gratulujemy!

Małgorzata Chobot


imageimageimageimageimageimageimage

Newsletter

Chcesz być informowany na bieżąco o wydarzeniach w naszej szkole ? Zapisz się do newslettera

Kontakt

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych
ul. Dworcowa 3
83-340 Sierakowice

  • T: 58 6816270

Znajdź nas

Bądź zawsze na bieżąco. Dołącz do nas w sieciach społecznościowych...

Dziennik elektroniczny

Informacje dla rodziców i uczniówJesteś tutaj: Start Sukces uczennic w IV Wojewódzkim Konkursie Nakrywania Stołów