Jesteś tutaj: Start Uroczyste zakończenie nauki klas maturalnych

Uroczyste zakończenie nauki klas maturalnych

Share

Zakwitły kasztany, a to znak, że nadchodzi czas zakończenia nauki i przystąpienia abiturientów do egzaminu dojrzałości. Na uroczystość, która odbyła się 27 kwietnia zaproszono rodziców najlepszych uczniów, władze samorządowe na czele z panią Janiną Kwiecień - starostą powiatu kartuskiego oraz przedstawicieli mediów.

Pierwsza, krótka część wydarzenia została poświęcona kolejnej rocznicy uchwalenia Konstytucji Trzeciego Maja. Chór uczniów klasy I LO zaśpiewał wzruszające pieśni patriotyczne. Dyrektor szkoły i znamienici goście wygłosili przemówienia, wręczono  też najlepszym abiturientom nagrody, a pozostałym uczniom świadectwa ukończenia szkoły. Młodzież podziękowała nauczycielom  i władzom szkoły za lata pracy włożone w wykształcenie i wychowanie przyszłych pokoleń. Uroczystość zakończył występ artystyczny uczniów klasy pierwszej TE oraz I LO. Piękną uroczystość przygotowała pani Lucyna Kuczkowska, a część patriotyczną pan Łukasz Reiter. Życzymy powodzenia na maturze.

Łukasz Reiter

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

Newsletter

Chcesz być informowany na bieżąco o wydarzeniach w naszej szkole ? Zapisz się do newslettera

Kontakt

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych
ul. Dworcowa 3
83-340 Sierakowice

  • T: 58 6816270

Znajdź nas

Bądź zawsze na bieżąco. Dołącz do nas w sieciach społecznościowych...

Dziennik elektroniczny

Informacje dla rodziców i uczniówJesteś tutaj: Start Uroczyste zakończenie nauki klas maturalnych