Jesteś tutaj: Start Wybory do Samorządu Uczniowskiego

Wybory do Samorządu Uczniowskiego

Share

Dnia 9 pażdziernika 2018r. odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. Uczniowie wybierali  nowego przewodniczącego oraz opiekuna SU. W tym roku szkolnym w komisji wyborczej zasiadały: Sandra Dułak z klasy IIB, Wiktoria Lis z klasy IIB, Martyna Gojtowska z klasy II B, Weronika Adamczyk z klasy II TŻ, Julia Ciężka z klasy II TŻ oraz Adrianna Driwa z klasy IITŻ.

 

Spośród pięciu kandydatów na przewodniczącego i trzech na opiekuna Samorządu Uczniowskiego wyłoniono  zwycięzców. Przewodniczącą samorządu została Wiktoria Czaja z klasy II TŻ, zastępcą przewodniczącego z ramienia Branżowej Szkoły I stopnia  został Tadeusz Tandek z klasy II A, zastępcą z ZSP  Błażej Hewelt z klasy II LO , sekretarzem Kornelia Klajna z klasy II TŻ, natomiast skarbnikiem Aleksandra Garska z klasy IIB. Nad pracą samorządu ponownie czuwał będzie pan Adam Kwidziński.

W tym roku frekwencja była bardzo wysoka i wyniosła  76%, co  jest sukcesem całej społeczności szkolnej. Dziękujemy wszystkim za czynny udział w wyborach. Była to prawdziwa lekcja demokracji.

                                                                                                                                         Samorząd Uczniowski

imageimage

Newsletter

Chcesz być informowany na bieżąco o wydarzeniach w naszej szkole ? Zapisz się do newslettera

Kontakt

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych
ul. Dworcowa 3
83-340 Sierakowice

  • T: 58 6816270

Znajdź nas

Bądź zawsze na bieżąco. Dołącz do nas w sieciach społecznościowych...

Dziennik elektroniczny

Informacje dla rodziców i uczniówJesteś tutaj: Start Wybory do Samorządu Uczniowskiego