Jesteś tutaj: Start Powiatowe eliminacje konkursu „Podhalańskie i Spiskie drogi do niepodległości”

Powiatowe eliminacje konkursu „Podhalańskie i Spiskie drogi do niepodległości”

Share

Dnia 10 października w Centrum Inicjatyw Edukacyjnych w Kartuzach odbył się powiatowy etap konkursu "Podhalańskie i Spiskie drogi do niepodległości". Drużyna naszej szkoły w składzie: Katarzyna Cirocka  z klasy IV TE, Mateusz Domaszk z III TE oraz Agata Stanisławska z III LO wywalczyła pierwsze miejsce i będzie  reprezentować naszą szkołę na etapie ogólnopolskim, który odbędzie się 7 listopada w Bukowinie Tatrzańskiej. Młodzież włożyła wiele serca i wysiłku w przygotowania do konkursu, którego motywem przewodnim są bohaterowie Niepodległej ważni dla dziejów Podhala i naszego państwa.

 

W czasie wolnym nasza drużyna udała się do rezerwatu leśnego na szczyt  Zamkowej Góry w Kartuzach, gdzie nauczyciel historii – pan Łukasz Reiter przybliżył dzieje średniowiecznego grodziska, po którym zostały już tylko nieliczne ślady. Przed nami przygotowania do etapu ogólnopolskiego, trzymajcie za nas kciuki!

Agata Stanisławska

klasa III LO

imageimage

Newsletter

Chcesz być informowany na bieżąco o wydarzeniach w naszej szkole ? Zapisz się do newslettera

Kontakt

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych
ul. Dworcowa 3
83-340 Sierakowice

  • T: 58 6816270

Znajdź nas

Bądź zawsze na bieżąco. Dołącz do nas w sieciach społecznościowych...

Dziennik elektroniczny

Informacje dla rodziców i uczniówJesteś tutaj: Start Powiatowe eliminacje konkursu „Podhalańskie i Spiskie drogi do niepodległości”