Jesteś tutaj: Start Sukces uczennic ZSP w Sierakowicach na V Wojewódzkim Konkursie Nakrywania Stołów

Sukces uczennic ZSP w Sierakowicach na V Wojewódzkim Konkursie Nakrywania Stołów

Share

W dniu 3 kwietnia 2019r. odbył się V Wojewódzki Konkurs Nakrywania Stołów w Zespole Szkół Hotelarsko- Gastronomicznych w Gdyni. W zmaganiach konkursowych wzięły udział uczennice z III klasy Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych: Julia Szultka, Dominika Prena, Urszula Labuda i Martyna Pobłocka przygotowane przez p. Małgorzatę Chobot.

 

W konkursie rywalizowało 17 dwuosobowych zespołów reprezentujących szkoły ponadgimnazjalne z województwa pomorskiego. Celem konkursu było doskonalenie umiejętności nakrywania, przygotowywania menu oraz dekorowania stołów. Ocenie podlegała też zgodność z tematem tegorocznej edycji, którym był „Jubileusz”.

Jury, składające się z przedstawicieli pracowników trójmiejskich hoteli, doceniło umiejętności i kreatywność uczennic z Sierakowic. Obydwie drużyny odniosły sukces, zdobywając najwyższe nagrody:
- nagroda główna konkursu GRAND PRIX - Julia Szultka, Dominika Prena;

- I miejsce w konkursie - Urszula Labuda, Martyna Pobłocka.

Oprócz dyplomów uczennice otrzymały nagrody w postaci książek kucharskich, kuponów do księgarni, voucherów na kolacje w trójmiejskich hotelach i wizyty w spa.

Gratulujemy!

imageimageimageimageimageimageimage

Newsletter

Chcesz być informowany na bieżąco o wydarzeniach w naszej szkole ? Zapisz się do newslettera

Kontakt

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych
ul. Dworcowa 3
83-340 Sierakowice

  • T: 58 6816270

Znajdź nas

Bądź zawsze na bieżąco. Dołącz do nas w sieciach społecznościowych...

Dziennik elektroniczny

Informacje dla rodziców i uczniówJesteś tutaj: Start Sukces uczennic ZSP w Sierakowicach na V Wojewódzkim Konkursie Nakrywania Stołów