Jesteś tutaj: Start Wrześniowa integracja uczniów pierwszych klas

Wrześniowa integracja uczniów pierwszych klas

Share

Zgodnie z tradycją naszej szkoły wrzesień upływa pod hasłem integracji uczniów klas pierwszych. W dniu 16 września uczniowie obu klas LO oraz TEA po szkole podstawowej udali się na pieszy rajd do Załakowa. Ich opiekunki - panie: Alicja Ludwikowska, Ewelina Telega oraz Aleksandra Labuda, dołożyły wszelkich starań, aby ten dzień był dla „pierwszaków” niezapomniany.

 

Oczywiście największą atrakcją, a jednocześnie najtrudniejszym testem zaufania i wytrzymałości, było przejście dowolnej trasy w parku linowym. Mimo silnego wiatru i jeszcze silniejszego strachu, 32 śmiałków udowodniło swoją odwagę. W tym czasie druga część grupy toczyła zacięty bój w trakcie gry w kręgle oraz podczas rozmaitych gier integracyjnych. Całe towarzystwo bardzo rozbawił i rozruszał kleryk Sebastian.

Na zakończenie wszyscy razem spędziliśmy miłe chwile przy ognisku i kiełbaskach. Jednocześnie zbieraliśmy siły na drogę powrotną, gdyż przejście 17 kilometrów stanowiło dla nas prawdziwe wyzwanie;-) Ostatecznie tak nam się spodobało, że już planujemy kolejne wyjazdy. Musimy tylko „wyleczyć” zakwasy i możemy znów ruszać w drogę!

Ewelina Telega

imageimageimageimageimageimageimageimage

Newsletter

Chcesz być informowany na bieżąco o wydarzeniach w naszej szkole ? Zapisz się do newslettera

Kontakt

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych
ul. Dworcowa 3
83-340 Sierakowice

  • T: 58 6816270
  • skrzynka epuap  /zspsierakowice/skrzynkaESP/

Znajdź nas

Bądź zawsze na bieżąco. Dołącz do nas w sieciach społecznościowych...

Dziennik elektroniczny

Informacje dla rodziców i uczniówJesteś tutaj: Start Wrześniowa integracja uczniów pierwszych klas