Jesteś tutaj: Start Stało się! Otrzęsiny za nami!

Stało się! Otrzęsiny za nami!

Share

Jak co roku pierwszoklasiści wzięli udział w integracyjnej zabawie zwanej od czasów średniowiecznych otrzęsinami. Przygotowali ją pedagodzy Branżowej Szkoły I stopnia i Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych we współpracy z uczniami klasy II LO.

 

Jak zawsze chodziło przede wszystkim o dobrą atmosferę i zabawę, zacieśnienie więzi klasowych, szkolnych i międzyszkolnych oraz lepsze poznanie szkoły. W tym roku musieliśmy zmierzyć się z wyjątkowo liczną grupą uczestników i dlatego imprezę zaplanowaliśmy na dwie tury. Obie były równie udane, chociaż musimy przyznać, że większym zapałem do wspólnego tańca pałali  uczniowie klas pierwszych po szkole podstawowejJ Więcej niż słowa mówią o naszej zabawie dołączone zdjęcia.

Otrzęsiny odbyły się 4 października 2019 r. Dopełnieniem integracji naszych nowych uczniów będzie uroczyste ślubowanie, które złożą w Dniu Edukacji Narodowej w obecności całej społeczności szkolnej.

Mariola Kałduńska – pedagog szkolny ZSP

Aleksandra Labuda – pedagog szkolny BS I st.

Newsletter

Chcesz być informowany na bieżąco o wydarzeniach w naszej szkole ? Zapisz się do newslettera

Kontakt

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych
ul. Dworcowa 3
83-340 Sierakowice

  • T: 58 6816270
  • skrzynka epuap  /zspsierakowice/skrzynkaESP/

Znajdź nas

Bądź zawsze na bieżąco. Dołącz do nas w sieciach społecznościowych...

Dziennik elektroniczny

Informacje dla rodziców i uczniówJesteś tutaj: Start Stało się! Otrzęsiny za nami!