Jesteś tutaj: Start Jesienna akcja „Pola Nadziei” w naszej szkole

Jesienna akcja „Pola Nadziei” w naszej szkole

Share

Dziś braliśmy udział w szczególnym wydarzeniu. Uroczyście przed naszą szkołą posadziliśmy cebulki żonkili. W tej pięknej akcji wsparli nas: ksiądz proboszcz Tadeusz Knut, ksiądz wikariusz Andrzej  Patrzykąt, pan dyrektor ZSP Grzegorz Machola oraz pani dyrektor BS I st. pani Elżbieta Szczypior-Ros.

 

Wiosną, gdy kwiaty te zakwitną, będziemy je wręczać darczyńcom w ulicznych kwestach, a pozyskane w ten sposób środki przeznaczymy na opiekę nad podopiecznymi Kartuskiego Hospicjum Domowego CARITAS. Niech więc zakwitnie dobro J

Członkowie Szkolnego Klubu Wolontariatu „Prosto z serca”

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

Newsletter

Chcesz być informowany na bieżąco o wydarzeniach w naszej szkole ? Zapisz się do newslettera

Kontakt

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych
ul. Dworcowa 3
83-340 Sierakowice

  • T: 58 6816270

Znajdź nas

Bądź zawsze na bieżąco. Dołącz do nas w sieciach społecznościowych...

Dziennik elektroniczny

Informacje dla rodziców i uczniówJesteś tutaj: Start Jesienna akcja „Pola Nadziei” w naszej szkole