Jesteś tutaj: Start Witamy w naszej szkole!

Witamy w naszej szkole!

Share

1 października 2020 roku powitaliśmy nowych uczniów Otrzęsinami, które w tym roku szkolnym ze względu na pandemię przybrały nieco inną formę. Przez pierwszy miesiąc nauki uczniowie pierwszych klas mieli możliwość zadomowić się w naszej szkole, a zorganizowane specjalnie dla nich spotkanie miało na celu  zacieśnienie koleżeńskich więzi.

 

 Na początku prowadząca imprezę – Ewa Szlaga Ortmann serdecznie powitała wszystkich zgromadzonych - dyrekcję, nauczycieli i przede wszystkim uczniów klas pierwszych. Później nastąpiła autoprezentacja poszczególnych klas – dzięki filmikom oraz zdjęciom przygotowanym przez klasy: I LO, I TR i I TŻ/TA zobaczyliśmy, że młodzież w ciągu zaledwie miesiąca nauki zdążyła się już dobrze poznać, a praca nad nimi umożliwiła im wspólną zabawę i zachęciła do współdziałania. Z kolei pytania zawarte w  teście wiedzy o ZSP, przypomniały wszystkim zebranym ważne informacje  o szkole.

Tradycję wcielenia pierwszoklasistów w poczet uczniów naszej szkoły dopełni uroczyste ślubowanie złożone przez nich w Dniu Edukacji Narodowej.

Marta Hodorowicz

imageimageimageimage

Newsletter

Chcesz być informowany na bieżąco o wydarzeniach w naszej szkole ? Zapisz się do newslettera

Kontakt

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych
ul. Dworcowa 3
83-340 Sierakowice

  • T: 58 6816270

Znajdź nas

Bądź zawsze na bieżąco. Dołącz do nas w sieciach społecznościowych...

Dziennik elektroniczny

Informacje dla rodziców i uczniówJesteś tutaj: Start Witamy w naszej szkole!