Jesteś tutaj: Start Dzień Walki z Otyłością

Dzień Walki z Otyłością

Share

Dnia 30.10.2020 r. przedstawiciele wszystkich oddziałów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Sierakowicach wzięli udział w warsztatach on-line, które poprowadziły uczennice: Karolina Stanisławska, Martyna Naczk i Hanna Dawidowska. Przedsięwzięcie zostało zrealizowane w ramach kuratoryjnego programu edukacyjnego Szkoła Promująca Zdrowie.

 

Uczestnicy zapoznali się z tematyką profilaktyki nadwagi i otyłości, ze szczególnym uwzględnieniem prawidłowego żywienia w czasach zbyt długiego przesiadywania w ,,wirtualnym świecie''. Następnie zaprezentowano pozytywny wpływ aktywności fizycznej na nasze zdrowie psychiczne.

Podsumowaniem warsztatów był udział w quizie na platformie Quizziz. Kolejnym zadaniem uczestników było przekazanie informacji uzyskanych na zajęciach kolegom ze swoich klas podczas godziny z wychowawcą. Dodatkowo uczestnicy warsztatów zachęcali kolegów i koleżanki do wykonania zdjęć, promujących prawidłowe żywienie i aktywność fizyczną na co dzień.

Poniżej fotorelacja z przesłanych przez Was zdjęć… Dziękuję za zaangażowanie w podjęte działania.

Iwona Tesmer

 

,,Ten, kto chce pozostać  w dobrym zdrowiu,

powinien unikać smutnych nastrojów i zachowywać radosny umysł.’’

Leonardo da Vinci

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

 

Newsletter

Chcesz być informowany na bieżąco o wydarzeniach w naszej szkole ? Zapisz się do newslettera

Kontakt

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych
ul. Dworcowa 3
83-340 Sierakowice

  • T: 58 6816270

Znajdź nas

Bądź zawsze na bieżąco. Dołącz do nas w sieciach społecznościowych...

Dziennik elektroniczny

Informacje dla rodziców i uczniówJesteś tutaj: Start Dzień Walki z Otyłością