Jesteś tutaj: Start Dni Otwarte Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Sierakowicach

Dni Otwarte Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Sierakowicach

Share

Dni Otwarte Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Sierakowicach to cykliczna impreza ułatwiająca najstarszym uczniom okolicznych szkół podstawowych podjęcie decyzji o kierunku i miejscu dalszego kształcenia. Wydarzenie od lat z powodzeniem promuje ofertę edukacyjną ZSP w Sierakowicach i wspomaga młodzież w dokonaniu pierwszego ważnego wyboru.

 

W tym roku Dni Otwarte szkoły trwały cztery dni od 21 do 24 kwietnia. Czas imprezy celowo wydłużono, by w dobie pandemii wszystkim zainteresowanym umożliwić bezpieczne poznanie placówki. Zgodnie z zasadami reżimu sanitarnego wydarzenie przybrało formę indywidualnych odwiedzin, najczęściej poprzedzonych anonsem telefonicznym. Tegoroczny program Dni Otwartych obejmował: spacer po szkole z przewodnikiem, zapoznanie z materiałami promocyjnymi, rozmowy z Dyrekcją i nauczycielami oraz przybliżenie kandydatom zasad rekrutacji. Pozytywne wrażenie na odwiedzających zrobiły: baza lokalowa, wyposażenie szkoły oraz poziom kształcenia w naszej placówce. W tym roku szkoła oferuje kandydatom łącznie około 90 miejsc w Liceum Ogólnokształcącym oraz Technikum kształcącym w zawodach: technik agrobiznesu, technik rachunkowości oraz technik żywienia i usług gastronomicznych.

Przygotowaniem Dni Otwartych zajął się nauczycielski zespół do spraw promocji na czele z jego przewodniczącą Panią Aleksandrą Labudą. Przedsięwzięcie cieszyło się dużym zainteresowaniem w środowisku, gdyż naszą szkołę odwiedziło kilkudziesięciu uczniów zainteresowanych podjęciem kształcenia w dobrej szkole blisko swojego miejsca zamieszkania.

Członkowie zespołu do spraw promocji

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

Newsletter

Chcesz być informowany na bieżąco o wydarzeniach w naszej szkole ? Zapisz się do newslettera

Kontakt

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych
ul. Dworcowa 3
83-340 Sierakowice

  • T: 58 6816270
  • skrzynka epuap  /zspsierakowice/skrzynkaESP/

Znajdź nas

Bądź zawsze na bieżąco. Dołącz do nas w sieciach społecznościowych...

Dziennik elektroniczny

Informacje dla rodziców i uczniówJesteś tutaj: Start Dni Otwarte Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Sierakowicach