Jesteś tutaj: Start Sukces w finale VI Wojewódzkiego Konkursu „Wiedza o regionie”

Sukces w finale VI Wojewódzkiego Konkursu „Wiedza o regionie”

Share

Dnia 11 czerwca 2021 roku w Zespole Szkół Hotelarsko-Gastronomicznych w Gdyni odbył się finał VI Wojewódzkiego Konkursu "Wiedza o regionie". W wydarzeniu wzięło udział 7 szkół m.in. z Malborka, Gdyni, Kartuz i Sierakowic.

 

Finał został podzielony na dwa etapy: test wiedzy oraz prezentacja, dotycząca wybranego miejsca w naszym regionie. Uczennica klasy 2 TE5 - Nikola Bronk przygotowała prezentację na temat Sierakowic, zatytułowaną "Jô tu mieszkóm", którą przedstawiła w języku kaszubskim oraz polskim.

Komisja konkursowa przyznała naszej reprezentantce II miejsce. Do sukcesu uczennicy przyczyniła się Pani psycholog Amelia Recław dzięki pomocy w przygotowaniu prezentacji. Opiekunem Nikoli była nauczycielka geografii - Pani Maria Browarczyk.

Nikola Bronk

uczennica klasy 2 TE5

imageimageimageimageimageimageimageimage

Newsletter

Chcesz być informowany na bieżąco o wydarzeniach w naszej szkole ? Zapisz się do newslettera

Kontakt

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych
ul. Dworcowa 3
83-340 Sierakowice

  • T: 58 6816270
  • skrzynka epuap  /zspsierakowice/skrzynkaESP/

Znajdź nas

Bądź zawsze na bieżąco. Dołącz do nas w sieciach społecznościowych...

Dziennik elektroniczny

Informacje dla rodziców i uczniówJesteś tutaj: Start Sukces w finale VI Wojewódzkiego Konkursu „Wiedza o regionie”