Jesteś tutaj: Start Żegnajcie szkolne mury. Wakacje czas zacząć!

Żegnajcie szkolne mury. Wakacje czas zacząć!

Share

Nadszedł długo wyczekiwany przez wszystkich uczniów moment. Dnia 25 czerwca oficjalnie zakończył się rok szkolny 2020/2021. Dla całej społeczności szkolnej był on trudny, nie tylko w związku z panującą pandemią, a także ze względu na nowe wyzwania i doświadczenia. Na uroczystym apelu po raz ostatni w tym roku szkolnym dyrekcja, nauczyciele i uczniowie spotkali się w pełnym składzie, aby podsumować miniony okres oraz wyróżnić tych uczniów, którzy przez efekty swojej dziesięciomiesięcznej pracy zasłużyli na nagrodę.

 

Podczas swojego przemówienia Pan dyrektor Grzegorz Machola zreasumował mijający rok oraz przypomniał o najistotniejszych dla szkoły wydarzeniach i sukcesach.  Zwrócił się też z gorącym apelem do uczniów o szczepienie się przeciwko wirusowi Covid-19. Następnie odczytał list Ministra Edukacji i Nauki Przemysława Czarnka z życzeniami dla uczniów i pracowników szkół. W kolejnej części apelu dyrektor wraz z wychowawcami, wyróżnił i nagrodził uczniów, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce i uzyskali najwyższą frekwencję. Nagrodzono również młodzież biorącą udział w licznych konkursach, olimpiadach i przedsięwzięciach dydaktycznych, sportowych oraz czytelniczych. Były także kwiaty i  podziękowania  dla nauczycieli i dyrekcji. Uroczystość swoim śpiewem uświetnili: uczennica klasy II LO3 Michalina Drywa i uczeń klasy III TŻ Jan Choszcz.

Wszystkim uczniom życzymy udanych, pełnych wrażeń i słonecznej pogody wakacji, aby nabrali sił i  energii na nadchodzący rok szkolny 2021/2022. Do zobaczenia we wrześniu! Nareszcie mamy WAKACJE!!!

Maria Browarczyk

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

Newsletter

Chcesz być informowany na bieżąco o wydarzeniach w naszej szkole ? Zapisz się do newslettera

Kontakt

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych
ul. Dworcowa 3
83-340 Sierakowice

  • T: 58 6816270
  • skrzynka epuap  /zspsierakowice/skrzynkaESP/

Znajdź nas

Bądź zawsze na bieżąco. Dołącz do nas w sieciach społecznościowych...

Dziennik elektroniczny

Informacje dla rodziców i uczniówJesteś tutaj: Start Żegnajcie szkolne mury. Wakacje czas zacząć!