Jesteś tutaj: Start Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022

Share

Oficjalnej inauguracji roku szkolnego 2021/2022 w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Sierakowicach dokonał Pan dyrektor Grzegorz Machola. Podczas uroczystego apelu zgromadzeni minutą ciszy uczcili pamięć rodaków poległych w czasie II wojny światowej. Następnie delegacja uczniów udała się pod pomnik upamiętniający 243 ofiary wojny z gminy Sierakowice w celu złożenia symbolicznej wiązanki kwiatów.

 

Pan dyrektor serdecznie powitał wszystkich członków społeczności szkolnej, a zwłaszcza uczniów klas pierwszych. Podopieczni zostali szczegółowo poinformowani o zasadach funkcjonowania naszej placówki, a następnie poznali kadrę szkoły.  Miłym akcentem uroczystości było wręczenie Panu dyrektorowi, przez przedstawiciela Samorządu Uczniowskiego, wiązanki kwiatów w ramach podziękowań za dokonany w czasie wakacji ważny dla uczniów remont.

Naszym uczniom życzymy, by zdobywanie wiedzy było fascynującą przygodą. Czas szybko mija, nie zmarnujmy ani chwili! Apel przygotował Samorząd Uczniowski wraz z nauczycielem historii.

 Łukasz Reiter

Could not open a directory stream for /home/zspsiera/public_html/images/galerie/2021-22/5pozpoczecie/

 

Newsletter

Chcesz być informowany na bieżąco o wydarzeniach w naszej szkole ? Zapisz się do newslettera

Kontakt

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych
ul. Dworcowa 3
83-340 Sierakowice

  • T: 58 6816270
  • skrzynka epuap  /zspsierakowice/skrzynkaESP/

Znajdź nas

Bądź zawsze na bieżąco. Dołącz do nas w sieciach społecznościowych...

Dziennik elektroniczny

Informacje dla rodziców i uczniówJesteś tutaj: Start Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022