Jesteś tutaj: Start Rozpoczęcie roku szkolnego 2012/2013 w ZSP w Sierakowicach

Rozpoczęcie roku szkolnego 2012/2013 w ZSP w Sierakowicach

Share

Nowy rok szkolny w tym roku rozpoczął się dopiero 3 września 2012 r. w szkole jego inauguracja miała miejsce na sali gimnastycznej. Akademia tradycyjnie rozpoczęła się od części oficjalnej: wprowadzenia sztandaru szkoły przez poczet sztandarowy, odśpiewania hymnu narodowego, uczczenia pamięci poległych podczas działań wojennych z roku 1939.        

Następnie przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego przywitali kolejno: nową pani dyrektor Alicję Ludwikowską i panią wicedyrektor Marzenę Majcher,  grono pedagogiczne, nowych pracowników szkoły, pracowników obsługi i administracji oraz wszystkich uczniów, szczególnie klas pierwszych. Następnie przemówienie inauguracyjne wygłosiła pani dyrektor.

Kolejną częścią uroczystości było wręczenie pucharu dyrektora szkoły dla najlepszej klasy LO i Technikum za rok ubiegły. Puchary trafiły do obecnej klasy IITE i IILO, które odebrali przedstawiciele poszczególnych klas wraz z wychowawczyniami. Potem przyszła kolej na wręczenie świadectw i nagród książkowych dla wyróżniających się uczniów  klas technikalnych, którzy podczas wakacji odbywali praktyki zawodowe. Byli to:

Bartłomiej Cierocki, Olga Gawin, Patrycja Szymikowska, Martyna Lejkowska  i Karolina Formela z klasy II T

Anita Labuda, Lucyna Driwa, Dominika Bobkowska i Agata Naczk z klasy II Ta             

Alicja Cirocka, Ewelina Grzenkowicz i Justyna Domaszk z III T i III TA       

Na tym uroczystość na sali gimnastycznej zakończyła się, uczniowie wraz z wychowawcami udali się do wyznaczonych klas, gdzie była okazja do przywitań, wzajemnych życzeń na nowy rok szkolny oraz zapoznania się z planem lekcji.

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

 

Newsletter

Chcesz być informowany na bieżąco o wydarzeniach w naszej szkole ? Zapisz się do newslettera

Kontakt

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych
ul. Dworcowa 3
83-340 Sierakowice

  • T: 58 6816270
  • skrzynka epuap  /zspsierakowice/skrzynkaESP/

Znajdź nas

Bądź zawsze na bieżąco. Dołącz do nas w sieciach społecznościowych...

Dziennik elektroniczny

Informacje dla rodziców i uczniówJesteś tutaj: Start Rozpoczęcie roku szkolnego 2012/2013 w ZSP w Sierakowicach