Jesteś tutaj: Start
item column

Adwent bez Gminnego Kolędowania w Sierakowicach? – To niemożliwe!

Gminne Kolędowanie w drugą niedzielę adwentu jest stałym punktem w kalendarzu Gminnego Ośrodka Kultury oraz Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Sierakowicach. Tłumy odwiedzających świadczą o tym, że również mieszkańcy tej miejscowości docenili to wydarzenie i chętnie biorą w nim udział.

Czytaj więcej...


Wizyta w Wyższej Szkole Zdrowia w Gdańsku

Dnia 29 listopada 2018r. uczniowie klasy IV Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych odwiedzili Wyższą Szkołę Zdrowia w Gdańsku.

Czytaj więcej...


Kolejne konkursy o tematyce patriotycznej rozstrzygnięte

Biblioteka szkolna we współpracy z nauczycielkami języka polskiego w ramach obchodów stulecia odzyskania niepodległości zorganizowała dwa konkursy o tematyce patriotycznej.

Czytaj więcej...


Nigdy nie pal! czyli Dzień Walki z Paleniem Tytoniu 2018

Światowy Dzień Rzucania Palenia Tytoniu przypada na trzeci czwartek listopada. W naszym kraju w tym dniu organizowana jest ogólnopolska akcja „Rzuć palenie razem z nami”. My zaś corocznie w listopadzie przeprowadzamy nasz szkolny Dzień Walki z Paleniem Tytoniu.

Czytaj więcej...


Ciemna strona ludzkiej natury i wiwisekcja przemocy na listopadowym spotkaniu SKF

Trzecie już spotkanie Szkolnego Klubu Filmowego tradycyjnie odbyło się w poniedziałkowy wieczór 19 listopada. Oglądaliśmy filmowy debiut estońskiego reżysera i scenarzysty Ilmara Raaga zatytułowany „Nasza klasa”. Dramat z 2007 roku pokazuje zatrważającą rzeczywistość szkoły publicznej, w której szesnastoletni Joosep (Part Uusberg) pada ofiarą swoich sadystycznych kolegów z klasy.

Czytaj więcej...


Szkolny Turniej Tenisa Stołowego

W czwartek 15 listopada 2018 roku w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Sierakowicach odbył się Szkolny Turniej Tenisa Stołowego.

Czytaj więcej...

Newsletter

Chcesz być informowany na bieżąco o wydarzeniach w naszej szkole ? Zapisz się do newslettera

Kontakt

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych
ul. Dworcowa 3
83-340 Sierakowice

  • T: 58 6816270

Znajdź nas

Bądź zawsze na bieżąco. Dołącz do nas w sieciach społecznościowych...

Dziennik elektroniczny

Informacje dla rodziców i uczniówJesteś tutaj: Start